Про компанію

o-kompanii

Компанія ТОВ “Транскомгруп” спеціалізується на ринку транспортних послуг з 2015 року. Ключова діяльність компанії – міжнародні перевезення автотранспортом. Ми займаємося доставкою нафтопродуктів, обладнання, техніки, продуктів харчування, медикаментів та ін. У 2018 році компанія ТОВ “Транскомгруп” стала членом Асоціації міжнародних перевізників України (AsMAP UA).

Види вантажоперевезень

За типами транспортних засобів перевезення поділяються на:

  • тентові;
  • рефрижераторні;
  • ADR перевезення нафтопродуктів в автоцистернах.

У нашому автопарку є понад 100 автомобілів-тягачів, представлених маркою DAF і напівпричепами виробництва Schmitz, LAG, Kassbohrer, Everlast, Nursan.

Міжнародні вантажні перевезення здійснюються за наступними напрямками: з країн Східної, Західної, Центральної та Південної Європи в Україні, а також транспортування всередині країн Європейського Союзу. Ми складемо оптимальний маршрут, що дозволить вам не тільки швидко отримати товар, але і заощадити на перевезенні.

Переваги компанії ТОВ "Транскомгруп"

Своїм клієнтам ми пропонуємо:

  • оперативну обробку заявок;
  • швидку доставку продукції;
  • конкурентну вартість послуг;
  • постійний контроль за місцезнаходженням вантажу по всьому шляху проходження.

У нашій компанії працюють грамотні фахівці з міжнародної логістики, які регулярно відвідують профільні курси та семінари, підвищуючи свою кваліфікацію.

Наше відео

https://youtube.com/watch?v=TJNuV4YfqLk%26autoplay%3D1
Необхідна кваліфікована консультація?

Зв’яжіться з нами по телефону або надішліть запит онлайн

“Транскомгруп” є нашим партнером протягом 3 років. Наша аграрна компанія регулярно замовляє послуги з доставки спецтехніки, всі процеси проходять дуже швидко, менеджери миттєво реагують на заявки та завжди йдуть на зустріч клієнтові.

Олександр Лозовий
Старший менеджер, ТОВ “Агрогруппа Колос”