diagn-page

Діагностика вантажних автомобілів

Несподівана поломка вантажівки може порушити домовленості про доставку товарів і продукції, що може спричинити за собою втрату прибутку та ділової репутації. Для того щоб уникнути подібних моментів в майбутньому, необхідно завчасно виправити всі несправності. Не завжди є можливість по шляху заїхати в автосервіс і провести точну і якісну діагностику вантажного транспорту.

Щоб замовити діагностику свого вантажного автомобіля, просто телефонуйте – (097) 507-47-94

В наявності є новітнє діагностичне обладнання, яке дозволяє виявити причини поломок і несправностей без великих матеріальних витрат і втрати дорогоцінного часу.

Переваги діагностики вантажних автомобілів

Перевагою компанії є цілодобове надання всього набору засобів діагностики для своєчасного виявлення будь-яких неполадок і поломок вантажних автомобілів.

Компанія виконує якісну і точну діагностику вантажних автомобілів таких марок, як: MAN, Iveco, Scania, Mercedes і т.д.

Тому діагностика вантажних транспортних засобів виконується чітко і за короткий час, співробітники компанії нададуть весь перелік пошкоджень і детальний план по їх видаленню.

Високоякісна діагностика вантажівок, яку проводять високопрофесійні співробітники компанії, прийнятна за ціною і якістю, оскільки є можливість зменшити свої витрати і не підвищувати тарифи на їх покриття, а також забезпечити готівковий і безготівковий розрахунок. Такі можливості дуже корисні для роботи з великими і дрібними підприємствами. Робота забезпечується детальним плануванням та якісною роботою в усіх відділах компанії.

Швидко виконуємо діагностику вантажних автомобілів

Всі заявки на діагностику виконуються швидко, оскільки є все технічне оснащення. Послуги точної діагностики стану вантажних автомобілів, просто необхідні в тих моментах, коли запланована їх купівля або продаж, а також доступні за ціною, якістю і часу. Фахівцями компанії за допомогою високотехнологічного обладнання проводиться ретельна і точна діагностика вантажних автомобілів для їх продажу або придбання. Така послуга дозволить завчасно з’ясувати всі слабкі місця вантажного автомобіля і визначити виправданість його подальшого придбання. Також за невелику суму можна отримати повну інформацію про технічний стан вантажного транспортного засобу, як від іноземних, так і вітчизняних виробників.

Необхідна кваліфікована консультація?

Зв’яжіться з нами по телефону або надішліть запит онлайн

“Транскомгруп” є нашим партнером протягом 3 років. Наша аграрна компанія регулярно замовляє послуги з доставки спецтехніки, всі процеси проходять дуже швидко, менеджери миттєво реагують на заявки та завжди йдуть на зустріч клієнтові.

Олександр Лозовий
Старший менеджер, ТОВ “Агрогруппа Колос”