nalivniye-main

Наливні вантажоперевезення (нафтопродукти)

Одним з ключових видів діяльності компанії ТОВ “Транскомгруп” є перевезення світлих і темних нафтопродуктів.

Наша компанія має власний парк автоцистерн, що дозволяє здійснювати доставку в максимально можливі стислі терміни. Перевезення наливних вантажів здійснюється по території України та Європи. Наша компанія стане надійним партнером, яка забезпечить транспортування нафтопродуктів на будь-які відстані.

У компанії “Транскомгруп” працюють кваліфіковані водії – ви можете бути впевнені в надійності і безпеці при доставці продукції.

Правила перевезення нафтопродуктів

Згідно з правилами, перевезення нафтопродуктів вимагає наявності автотранспорту, оснащеного спеціальним маркуванням і додатковими засобами пожежогасіння.

Також варто відзначити, що вантажоперевезення нафтопродуктів – послуга специфічна і вимагає відповідальної підготовки екіпажу. Тому транспортування може здійснюватися тільки тими водіями, які мають відповідний допуск.

Компанія ТОВ “Транскомгруп” є членом Асоціації міжнародних перевізників України (AsMAP UA). Своїм клієнтам ми гарантуємо оперативну обробку заявок і постійний контроль за місцезнаходженням вантажу по всьому шляху його проходження. Наша компанія допоможе доставити нафтопродукти швидко і без зайвих стресів.

Необхідна кваліфікована консультація?

Зв’яжіться з нами по телефону або надішліть запит онлайн

“Транскомгруп” є нашим партнером протягом 3 років. Наша аграрна компанія регулярно замовляє послуги з доставки спецтехніки, всі процеси проходять дуже швидко, менеджери миттєво реагують на заявки та завжди йдуть на зустріч клієнтові.

Олександр Лозовий
Старший менеджер, ТОВ “Агрогруппа Колос”