refrijeratori-page

Вантажні перевезення рефрижераторами

Вантажні перевезення рефрижераторами – особливий вид транспортування вантажів, при якому дотримується необхідний температурний і часовий режим. Дана послуга актуальна для доставки швидкопсувних продуктів харчування, медикаментів, квітів, косметики.

Компанія ТОВ “Транскомгруп” здійснює вантажоперевезення рефрижераторами по Україні, а також в країнах Європейського Союзу. Ми виконуємо послуги максимально якісно і гарантуємо доставку точно в строк. Наша компанія є членом Асоціації міжнародних перевізників України (AsMAP UA).

В автопарку нашої компанії знаходяться рефрижератори зі світовим ім’ям Schmitz з холодильним обладнанням thermo-king. Даний транспорт дозволяє безпечно перевозити продукцію як в охолодженому, так і в замороженому вигляді.

Особливості вантажних перевезень рефрижераторами

Основною особливістю транспортування швидкопсувного вантажу є дотримання часу доставки і підтримання необхідного температурного режиму. Рефрижератори дозволяють підтримувати температуру в діапазоні від – 18 ˚С до +20 ˚С.

Сільськогосподарська продукція перед відвантаженням обов’язково повинна проходити санітарний контроль. Доставка м’ясної продукції, а також риби може проводитися в тарі і без неї. Транспортування молочної продукції здійснюється в спеціальній упаковці, яку забезпечує завод-виготовлювач.

Вантажні перевезення рефрижераторами компанією
ТОВ "Транскомгруп"

Якщо ви шукаєте надійного підрядника для доставки товарів рефрижераторами, будемо раді вам допомогти. У штаті працюють професійні логісти, які складуть оптимальний маршрут. Ми гарантуємо оперативність і дотримання всіх норм при перевезенні швидкопсувних продуктів.

Необхідна кваліфікована консультація?

Зв’яжіться з нами по телефону або надішліть запит онлайн

“Транскомгруп” є нашим партнером протягом 3 років. Наша аграрна компанія регулярно замовляє послуги з доставки спецтехніки, всі процеси проходять дуже швидко, менеджери миттєво реагують на заявки та завжди йдуть на зустріч клієнтові.

Олександр Лозовий
Старший менеджер, ТОВ “Агрогруппа Колос”