remont-page-1024x507

Ремонт вантажних автомобілів

Пропонуємо точну діагностику і високоякісний ремонт вантажних автомобілів вітчизняного виробництва або зарубіжного таких як: MAN, Iveco, Scania, Daf і т.п.

Вантажні автомобілі оснащені досить складною технічною системою, тому перед ремонтом потрібно провести діагностику. Фахівці нашої компанію проведуть якісну діагностику будь-якого вантажного транспорту і виявлять будь-який збій або поломку, яку обов’язково швидко і якісно усунуть. Наша СТО “Транскомгруп” оснащена найсучаснішим обладнанням, яке зможе діагностувати поломку в двигуні, в паливній системі, електричної або пневматичної системах і в інших важливих вузлах вантажного автомобіля.

Наші фахівці зможуть розібратися з будь-якою поломкою, усунуть її якісно і все це тому, що вони мають багаторічний досвід роботи в ремонті вантажного автотранспорту і сотні вдячних відгуків клієнтів.

Будь-який автомобіль перед далекою поїздкою обов’язково повинен пройти діагностику, тому звертайтеся до наших професіоналів, вони підготують ваш автомобіль до будь-якої поїздки і зроблять свою роботу якісно і акуратно. Завітавши до нас один раз, ви вже не зможете користуватися послугами іншого СТО, адже ми цінуємо кожного клієнта.

Ремонт і запчастини гальмівних супортів

tormoznie

Ремонт карданних валів

kardanniy

Ремонт гальмівних систем і пневматики

sistemi

Ремонт електричних систем

el-sistemi

Ми можемо запропонувати такий ремонт вантажівок:

  • ремонт двигуна;
  • ремонт КПП і трансмісії;
  • ремонт підвісок, ходової, шасі;
  • діагностика і усунення несправностей в рульовому управлінні;
  • усунення несправностей у гальмівній системі та пневматики;
  • зварювальні роботи і багато іншого, що буде необхідно для хорошої роботи вашої вантажівки. Кожен ремонт вантажівок вимагає наявності нових запчастин, які не завжди можна знайти в магазинах автозапчастин.
Необхідна кваліфікована консультація?

Зв’яжіться з нами по телефону або надішліть запит онлайн

“Транскомгруп” є нашим партнером протягом 3 років. Наша аграрна компанія регулярно замовляє послуги з доставки спецтехніки, всі процеси проходять дуже швидко, менеджери миттєво реагують на заявки та завжди йдуть на зустріч клієнтові.

Олександр Лозовий
Старший менеджер, ТОВ “Агрогруппа Колос”