tentovie-page

Тентові вантажоперевезення

Обираючи автотранспорт для перевезень, головними факторами є вантажопідйомність, можливість транспортування того чи іншого типу вантажу, а також зручність навантаження. Компанія ТОВ “Транскомгруп” спеціалізується на міжнародних перевезеннях і пропонує свої послуги з транспортування вантажів тентами.

Компанія ТОВ “Транскомгруп” займається доставкою вантажів тентовими автомобілями по території України та Європи.

Особливості тентових вантажоперевезень

Тентові перевезення вантажів – найпопулярніший тип транспортування. Така доставка значно вигідніше через свою універсальність.

Тентові вантажоперевезення актуальні для величезного переліку вантажів: будівельні матеріали, обладнання, товари народного споживання та ін. Взяти техніку в оренду або привезти матеріали на будмайданчик в інше місто або країну – все це можливо завдяки послугам ТОВ “Транскомгруп”.

Переваги транспортування тентами:

  • перевезення вантажів довжиною до 15 м і висотою до 3 м;
  • невисока вартість;
  • універсальність;
  • різноманітність автотранспорту різних характеристик.

Головна перевага вантажоперевезень тентовим автотранспортом – можливість 3-х видів завантаження: задній, верхній і бічний. Тент може зрушуватися або зніматися, що економить час і дозволяє зручно проводити завантаження і вивантаження. При цьому можна використовувати навантажувач або кран, що полегшить завдання.

Тентові перевезення по Україні і Європі

Компанія ТОВ “Транскомгруп” займається доставкою вантажів тентовими автомобілями по території України, а також в європейських країнах. Ми маємо власний автопарк і штат професійних водіїв. Ви можете довірити нам логістику і бути впевненими, що ваш вантаж буде доставлений швидко.

Необхідна кваліфікована консультація?

Зв’яжіться з нами по телефону або надішліть запит онлайн

“Транскомгруп” є нашим партнером протягом 3 років. Наша аграрна компанія регулярно замовляє послуги з доставки спецтехніки, всі процеси проходять дуже швидко, менеджери миттєво реагують на заявки та завжди йдуть на зустріч клієнтові.

Олександр Лозовий
Старший менеджер, ТОВ “Агрогруппа Колос”